Caravaning Brno 2018

KARAVANYPRO

na CARAVANING BRNO 

Caravaning Brno visual

Ve stánku KARAVANYPRO na veletrhu Caravaning Brno 2018 pro vás připravujeme nové i tradiční exponáty a informace:

Satelitní a anténní technika

Chystáte se pořídit automatický satelit? Chcete pomoci s výběrem? Nefunguje Vám současný satelit? Jsme autorizovaný servis satelitní techniky Oyster, Caro, Maxview, Kathrein, Teleco, Alden, Megasat a další. Poskytujeme veškerý servis, poradíme si s každou automatickou anténou, jako jediný v ČR!

Energetická soběstačnost

Řekněte nám, kdy, kam a na jak dlouho chcete jezdit a my vám navrhneme nejlepší řešení, se kterým již nebudete potřebovat elektrickou přípojku. Solární panely, Boostery, Efoy, klasická nebo LiFePo baterie, nabíječky, měniče napětí. Vše na jednom místě. Ve spolupráci s Victron Energy připravujeme komplexní prezentaci jejich energetických řešení. 

Užitečné doplňky

Nově zastupujeme švýcarského výrobce SMV, který na obytné vozy vyrábí certifikovaná tažná zařízení, vzduchové pérování, stabilizační nohy a další užitečné doplňky. Dále u nás najdete vodní a plynové přípojky, plnící plynové lahve a mnohé další. 

Tradiční přednáška v rámci doprovodného programu

Oblíbenou Tomášovu prezentaci si v rámci doprovodného programu můžete vyslechnout v sobotu v 11:00.

 

KARAVANYPRO: profesionální servis, poradenství, instalace a prodej doplňků. Těšíme se na Vás, CARAVANING BRNO 8-11/11/2018, BVV Brno, Hala P, stánek P22.

A pokud ještě nemáte vstupenku, zde ji můžete získat ZDARMA:

Postup registrace firemní pozvánky:
– jděte na stránky www.caravaning-brno.cz
– klikněte na banner „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“
– vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte promo kód: UC344RXH4S
– vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.