Hledáme kolegu na pozici autoelektrikáře

Rádi bychom do naší dílny v Kojetíně přijali kolegu na pozici autoelektrikáře / elektrikáře, jehož náplní práce bude servis a instalace doplňků do obytných vozů a karavanů. Pracujeme ve všední dny od 8:00 do 16:30 hod a o víkendu si užíváme klidu. KARAVANYPRO je rodinná firma s více než 10letou tradicí. Do obytných vozů a karavanů instalujeme zejména elektrické doplňky (baterie, solární systémy, měniče napětí, alarmy, TV antény apod.), ale i veškeré další vybavení.

Upravujeme karavany tak aby byly zcela nezávislé na elektrické přípojce. Máme vynikající reference od zákazníků a potřebujeme posílit náš tým na Moravě. Očekáváme uchazeče, který je manuálně zručný, šikovný, spolehlivý a především samostatný. Předchozí zkušenosti v oboru nejsou důležité, zaučíme vás! Za to nabízíme velmi dobré platové podmínky v plně vybavené dílně. Zajímavou a různorodou práci v čistém prostředí a malém kolektivu. Nástup možný ihned (ale i dle dohody) Nabízíme hlavní pracovní poměr i na ŽL.

Pokud vás nabídka zaměstnání zaujala. Vyplňte vaše kontaktní údaje a my vás budeme kontaktovat![contact-form-7 404 "Not Found"]