Caravaning Brno 2021

Vážení zákazníci, fanoušci a přátelé karavaningu,

je to již 10 let, co jsme s tátou založili KARAVANYPRO (SKAO PRO, s.r.o.). Naším cílem bylo, je a vždy bude, poskytovat co nejlepší profesionální servis obytných vozů a karavanů.
Díky naší lásce ke karavaningu se s Vámi potkáváme nejen na dílnách a veletrzích, ale i v kempech, na parkovištích, na sjezdovkách, na výjezdech…

A moc rádi Vás uvidíme také v pátek 22.10.2021 od 18:00 v „kempu“ u příležitosti Caravaning Brno 2021. Na oslavu našeho výročí jsme pro Vás připravili drobné pohoštění. Přijďte si s námi připít, pozdravit, popovídat si s přáteli a pobavit se.

Potkat se samozřejmě můžeme i na našem stánku v hale V, kde budou k vidění lithiové baterie výrobců Liontron, Super B a Victron Energy. S nimi souvisí i měniče napětí a jejich využití například pro dobíjení elektrokol, přípravu espressa nebo vychlazení vozu klimatizací. Samozřejmostí jsou řešení pro úplnou elektrickou nezávislost karavanů v podobě solárních kompletů Victron Energy nebo boosterů Schaudt či Mobile Technology. Kdo potřebuje být stále on-line pro práci, sledování filmů nebo jinou zábavu, určitě si vybere z nabídky nejlepších zařízení pro příjem rychlého internetu od Maxview, Kathrein nebo Oyster.

Tomáš bude mít oblíbenou přednášku v rámci doprovodného programu v sobotu i v neděli.

Těšíme se na Vás,
Tomáš a Zdeněk Brabcovi
a tým KARAVANYPRO.

Ještě nemáte vstupenku? Pak čtěte dál:

Níže uvedený promo kód Vám umožní vstup na veletrh zdarma. Stačí se registrovat dle návodu níže.

Promo kód:

H4K8QTT651 (hromadný kód, max.limit použití: 2 vstupenky/osoba – dejte šanci ostatním, děkujeme.)

Postup registrace firemní pozvánky:
– jděte na stránky www.caravaning-brno.cz
– klikněte na banner „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“
– vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte promo kód z firemní pozvánky
– vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

V případě problémů s registrací vstupenky, volejte na Helpdesk tel.: +420 541 152 520
Telefonní linka je v provozu vždy Po – Pá, 9:00-15:00 h.[contact-form-7 404 "Not Found"]