Podvozek a karoserie

Opravujeme zatečené a havarované stěny karavanů. Provádíme kompletní servis vodního a plynového vedení. Zajistíme plynovou revizi.

Vzduchové pérování

Dvouokruhový systém vzduchového pérování pro zadní nápravu výrazně zlepší jízdní vlastnosti, zvýší jízdní komfort, odlehčí velmi přetíženému podvozku a umožní Vám částečně vyrovnat vůz v případě nerovností. To vše za velmi zajímavou cenu.

Přejít do eshopu

Tažné zařízení

Tažné zařízení Německého výrobce SMV splňuje veškeré požadavky kladené na tažná zařízení včetně certifikátu. Tažné zařízení je uchyceno do původního rámu vozidla a prodlouženo vyztuženou konstrukcí.

Přejít do eshopu

Motorový pojezd

Spolehlivé motorové pojezdy pro karavany/přívěsy. Nejlepší cena v porovnání s kvalitou. Uživatelsky příjemné dálkové ovládání pro bezpečnou manipulaci. Využívá technologie soft start a soft stop umožňuje ovládat váš karavan přesně, bez nárazů. Jsou vyrobené z pevné hliníkové pojezdové válce, odolné proti vodě a korozi. Chybová hlášení jsou odeslána prostřednictvím ovládacího panelu a dálkového ovladače. Zobrazují je LED diody

Přejít do eshopu

Voda

Voda v obytném voze je zásadním prvkem pro pohodlné cestování. Dopřejte si možnost umýt si ruce nebo nádobí a osprchovat se z vlastních zdrojů kdekoli a kdykoli. Seznamte s vodoinstalací, nádržemi, chemií, čerpadly i s možnostmi ohřevu vody v karavanu a užijte si domácí pohodu i na cestách.

Přejít do eshopu

Plyn

Plynové instalace jsou oblíbenou součástí života v karavanu, obytném voze nebo na chatě a je velmi důležité zajistit, aby byly v bezpečí. Plynové instalace musí být pravidelně kontrolovány, aby se minimalizovalo riziko úniku plynu a spalin.

Přejít do eshopu

[contact-form-7 404 "Not Found"]