Zabezpečení

Autoalarmy

Spolupracujeme s českým výrobcem Jablotron. Do Vašeho vozu je možné instalovat alarm s komunikací na mobilní telefon i zaznamenávajícím aktuální GPS polohu. Všechna čidla komunikují bezdrátově. Není proto nutné provádět nevzhledné kabelové zásahy do interiéru.

Přejít do eshopu

Plynová čidla

3 různé situace, před kterými Vás detektor může ochránit jsou: únik propan-butanu a jeho vznícení, vykradení vozu za pomoci narkotizačního plynu vstříknutého do interiéru a vznik jedovatého oxidu uhelnatého (CO) při špatném spalování PB.

Přejít do eshopu

Mechanické zámky

Petlice a nebo výsuvné zámky dveří kabiny mohou odradit některé méně zkušené zloděje.

Přejít do eshopu

Parkovací asistenty

Velmi pomohou při couvání nejen méně zkušeným řidičům. Okrajová čidla instalujeme tak, aby zachytila i překážky stojící vedle karavanu – typicky se jedná o zdi nebo stromy, do kterých vybočující „zadek“ vozu může lehce narazit.

Přejít do eshopu

Couvací kamery

Je dobré, když vidíte, kam jedete. A to i při couvání. Couvací kamery poskytují obraz za vozem na monitor autorádia nebo externí monitor. Dostupné jsou také s integrovaným mikrofonem, kdy navíc i slyšíte, co se za vozem děje nebo kolegu, který Vás naviguje. Dále ve dvojité variantě, kdy jedna kamera slouží pro couvání a snímá obraz bezprostředně za vozem, druhá supluje zpětné zrcátko za jízdy. Noční infra přisvětlení je již standardem u všech typů kamer.

Přejít do eshopu

[contact-form-7 404 "Not Found"]