Elektro

Provádíme servis a revize elektrických rozvodů. Zajišťujeme opravy energobloků a dalších zařízení. Přestavujeme karavany na 12 V. Připravujeme 12V rozvody do Vámi budovaných vestaveb a přestaveb.
Solární systémy Victron Energy

Solární systémy

Od jara do podzimu Vám solární panel poskytne elektřinu pro vše, co v karavanu potřebujete (svícení, voda, televize, notebook atd). Používáme především výrobky renomovaného holandského výrobce Victron Energy. Za sebou máme montáž více než 400 solárních systémů pro vozy a přívěsy všech značek.

Přejít do eshopu

Booster

Zařízení, které při nastartovaném motoru dokáže rychle a přitom bezpečně dobít nástavbovou baterii. Nabíjecí proud se z běžných 6 A zvedne až na 45 A. V zimě tak za 1,5 hodiny nastartovaného motoru dobijete elektřinu na další celý den kempování. V létě můžete booster společně s měničem napětí využít pro chod nástavbové klimatizace. Chcete-li jezdit celoročně, měl by Booster být Vaší první volbou, což může potvrdit přes 50 spokojených zákazníků.

Přejít do eshopu

Baterie LIONTRON Lithium LiFePO4

Mají plně integrované monitorování BMS a Bluetooth a nabízí výrazné snížení hmotnosti, obrovské energetické rezervy a stabilní napětí i při extrémním zatížení. Baterie byla vyvinuta s cílem nahradit olověné baterie „one-to-one“ a plně vyhovět vysokým požadavkům, které jsou dnes kladeny na akumulátory v obytných automobilech.

Přejít do eshopu

Nabíječky

Zvláště instalace do přívěsů, kde od výrobce není připraven samostatný 12V rozvod si vyžadují doplnění o nabíječku. Aby bylo možné dobíjet baterii ze sítě 230 V. Obvyklá instalace pak obsahuje: solární systém, nabíječku 220 V, trakční baterii a doplnění zásuvek a 12V svítidel. Příklad takové instalace najdete zde.

Přejít do eshopu

Měniče napětí

Rozlišujeme dva základní typy měničů. S čistou sinusoidou, kde se napětí 220 V na výstupu shoduje s průběhem napětí z rozvodné sítě a modifikovanou sinusoidou. Pro všechna elektrická zařízení je vhodná čistá sinusoida, zařízení jako klimatizace, kávovary, lednice apod. se bez ní dokonce nespustí.

Přejít do eshopu

[contact-form-7 404 "Not Found"]